ALGT© – Najnowsza technologia z Niemiec

 

„Advanced Liquid Glass Technology” – po polsku: „Zaawansowana technologia szkła płynnego”, jest określeniem, które identyfikuje najnowszą generację powłok ochronnych nano, które to jesteśmy w stanie aktualnie Państwu zaoferować.

W 1960 roku Richard Feynman, ojciec fizyki kwantowej, prawdopodobnie napisał swoją mowę odbioru Nagrody Nobla na maszynie do pisania lub zwykłym piórem atramentowym. Ściany w jego domu były zapewne malowane farbami na bazie ołowiu a samochód, którym się poruszał, zużywał pewnie więcej niż 1 litr paliwa na każde 3 km… Technologia rozwinęła się bardzo szybko, czego jesteśmy ciągle świadkami. I tak ma się to również odnośnie rozwoju nanotechnologii.

Nasze produkty ALGT odzwierciedlają znakomicie ten rozwój. Są to bardzo wyrafinowane powłoki, które są w stanie zmienić wiele aspektów naszego codziennego życia. Kilka lat temu powłoki z płynnego szkła wytrzymywały zaledwie kilka miesięcy, teraz jesteśmy w stanie zaoferować nano powłoki, które wytrzymują do ponad 20 lat.

Od ponad 150 lat, czyli od momentu odkrycia technologi Zol-Żel, notuje się jej ciągły postęp. Ze względu na bezpośredni kontakt producenta naszych wyrobów z wiodącymi organizacjami R+D w Niemczech, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu teraz 3-cią generację nano technologi płynnego szkła, dzięki to której oferujemy konsumentom zarówno przemysłowym jak i prywatnym zdecydowanie bardziej wydajne nano powłoki przy niższej cenie.

Produkty z serii ALGT © zapewniają nam nano powłoki, które posiadają zwiększoną trwałość, większą tolerancję na wysokie temperatury oraz masywną odporność na korozję.

Te nowe powłoki, których produkcja oparta jest o szeroką gamę niezwykle efektywnych technologii, określamy najlepiej jako „powłoki hybrydowe”. Nie są one stworzone wyłącznie na bazie SiO², ale SiO² jest często stosowany jako główny nośnik w ich matrycy.

Nagrody i Certyfikaty

Certyfikaty

Dzięki produktom wytworzonym w Niemczech jesteśmy w stanie dostarczać zarówno najwyższej jakości produkty jak i usługi. Dzięki temu te działania są nagradzane i certyfikowne przez czołowe instytucje badawcze nie tylko w Niemczech.

         

Nagrody

Organiczny środek czyszczący BIOSATIVA® wygrał w Londynie międzynarodową nagrodę ochrony środowiska „Green Apple Award” w złocie w kategorii “Environmental Best Practice Europe/UK”, która to została przekazana w angielskim „House of Common” (Izbie Gmin) 12 listopada 2012 roku.

 

Odznaczenia

        

Dowiedz się więcej o naszych produktach tutaj: SHOP